#1 2009-03-20 20:03:44

Feomathar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 419
Punktów :   

Szkoła

Temat na który każdy użytkownik może się wypowiedzieć. Do jakiej szkoły chodzisz? Czy lubisz swoją szkołę? Jakie są twoje ulubione przedmioty? Czy się uczysz? Czy nauczyciele są w porządku, w szkole do której chodzisz?
Ogólnie, można się też pożalić na to jak bardzo się jej nie cierpi ^^ Wszelkie szkolne anegdoty mile widziane ^^.

Offline

 

#2 2009-03-20 20:10:08

ana

Administrator

5893005
Skąd: między niebem a ziemią
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 1877
Punktów :   
WWW

Re: Szkoła

Chodzę do LO i uwielbiam moją szkołę Nigdy nie lubiłam chodzić do tej instytucji, ale teraz o dziwo chodzę z chęcią^^ Najbardziej lubię polski i fizykę, do tego jeszcze gegre i niemiecki, no w ogóle wiele rzeczy lubię, za wyjątkiem biologii Najśmieszniejsze jest to, że jestem na humanie, ale zdecydowałam się iść na architekturę, więc będę zdawać rozszerzoną matme i fizyke na maturze^^ Jak szaleć, to na całego


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/099/e/3/Vitaly_Petrov_Bigbar_by_mik7649.png

Offline

 

#3 2009-03-22 17:09:08

Feomathar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 419
Punktów :   

Re: Szkoła

Ja też chodzę do LO. I też human.
Moje liceum to najlepsza szkoła w powiecie, 20 w województwie itd. ale moim zdaniem jest przereklamowana. Nauczyciele w większości kiepscy, tylko paru potrafi nauczyć, zresztą długo by opowiadać. Ogólnie lubię swoją szkołę, mam fajną klasę. Uczyć mi się nie chce, stąd też średnia 3.13 na semestr. Najniższa w całym moim życiu. Więcej napiszę innym razem )

Offline

 

#4 2009-03-22 19:06:41

ana

Administrator

5893005
Skąd: między niebem a ziemią
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 1877
Punktów :   
WWW

Re: Szkoła

Moje LO też jest najlepsze w powiecie^^ I szczerze mówiąc, zasługuje na to miano. Na serio! Nauczyciele są świetni (większość), ludzie, którzy tu chodzą są niesamowici, z milionem pomysłów na minutę, a jednocześnie niektórzy są naprawdę cholernie ambitni. Poza tym tutaj chyba po raz pierwszy spotkałam się z tolerancją w pełnym tego słowa znaczeniu. Takiej mieszanki kulturowej w życiu nie widziałam^^


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/099/e/3/Vitaly_Petrov_Bigbar_by_mik7649.png

Offline

 

#5 2009-10-24 17:41:40

arthemis

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Szkoła

A moje LO na pewno nie jest najlepsze w powiecie
Cóż, we wrocku rządzą LO3 i LO14....
Chodze do klasy o profilu filologia niemieckiej; najlepsze jest to, że połowa uczniów mojej klasy przed pójściem do liceum w ogóle nie uczyła się j.niemieckiego... na szczęście oprócz j.niemieckiego mamy jeszcze rozszerzony j.angielski i j.polski....
Moim wychowawcą jest nauczyciel wf-u... A wszyscy nauczyciele są... wielkimi oryginałami

Offline

 

#6 2010-01-09 12:20:22

nightmare_lady

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 22
Punktów :   

Re: Szkoła

Ja też chodzę do LO tylko że moje LO jest podobno najlepsze w mieście. Bardzo lubię swoją szkołę, tylko może trochę cisną a ja typem kujona nie jestem. Jestem w profilu bio-chem-geo. Moim wychowawcą jest facet od angola, ale oprócz tego języka mam jeszcze ruski. Bardzo lubię biolę, chemię, angola. Lubię też matmę. ;)Mimo iż moja babka od matmy jest tak nieprzewidywalna że szok. No ale gdyby nie ona i ta nutka nerwów na jej lekcji to ta szkoła byłaby nudna. Nie przepadam za historią i polakiem mimo iż babki mam spoko. Ale chyba najbardziej nienawidzę ruskiego wrr.. najgorszy przedmiot jaki tylko mógł mi się kiedykolwiek trafić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nĂĄdrĹže na vodu DaĹĄice masaż leczniczy rzeszów grzejniki purmo wrocław samochód budownictwo