#16 2008-10-11 11:48:41

Lost in the Darkness...

Moderator

9554166
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Black Symphony

obejrzałem koncercik i są złe i dobre strony BS.
Zła strona to taka, że orkiestra zagłusza dźwięk gitar, Sharon już tak dobrze nie śpiewa w wysokich tonacjach, ale jestem jej to w stanie wybaczyc, gdyż swoje lata ma xDDD No i brakuje mi wywijania włosami Sharon xPPPP
Dobrą stroną zaś jest zaproszenie kilku gości, ogólna sceneria i dobrze nakręcony koncert (nie to co TSF ). Spodziewałem się, że to już nie będzie to samo, więc nie narzekam xPPPPP
Jak na razie obejrzałem koncert dopiero 7 razy xPPPPPP
edit:
na innym forum innej wokalistki, kiedy był omawiany temat WT padły slowa, że Fortepian i skrzypce to nie symfoniczny metal,
dla niedowiarków polecam obejrzec Black Symphony xDDDDD

Ostatnio edytowany przez Lost in the Darkness... (2008-10-11 11:51:21)


http://i44.tinypic.com/pvxuw.jpg

Offline

 

#17 2008-10-12 17:01:22

tuna.afternoon

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 130
Punktów :   

Re: Black Symphony

Lost in the Darkness... napisał:

edit:
na innym forum innej wokalistki, kiedy był omawiany temat WT padły slowa, że Fortepian i skrzypce to nie symfoniczny metal,
dla niedowiarków polecam obejrzec Black Symphony xDDDDD

no ciekawe na jakim forum też mnie to wnerwiło.
co do black symphony oglądałam fragmenty na youtube, bo oryginału raczej sobie w najbliższym czasie nie sprawię ale jestem pod wrażeniem ogólnej oprawy koncertu, z tą orkiestrą live to naprawdę dobry pomysł.
na początku duet Somewhere mi się jakoś tak nie podobał, ale po paru przesłuchaniach stwierdziłam, że Anneke (?) naprawdę tu pasuje... jednak moje dwa faworyty z BS to i tak Ice Queen i The Howling.


http://i42.tinypic.com/212vcrs.jpg
you got it, you got it
some kind of magic
hypnotic, hypnotic
you're leaving me breathless
i hate this, i hate this
you're not the one I believe in
with God as my witness...

Offline

 

#18 2008-10-12 18:59:56

Lost in the Darkness...

Moderator

9554166
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Black Symphony

nooo IQ zaśpiewane rewelacyjnie, co mnie zdziwiło, bo zawsze jakieś niedociągnięcia Sharon były ^^
a wiesz, ja też nie mam oryginału, ale ruszyłem głową (wieeeeeem nowosc w moim przypadku )
i zajrzałem na torrenty i o dziwo wyskoczyło kilkanaście pozycji ^^


http://i44.tinypic.com/pvxuw.jpg

Offline

 

#19 2008-10-14 18:30:57

Vasunia

Maniak

3601611
Skąd: Purpurolandia
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 1851
Punktów :   
WWW

Re: Black Symphony

ja bym się nie przyznawała.
wciąż oczekując na przesyłkę, przeklinam kuriera!
Jillian.

Offline

 

#20 2008-10-19 19:45:55

zwiastunka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 24
Punktów :   

Re: Black Symphony

Powiem szczerze, że kiedy pierwszy raz zobaczyłam okładkę miałam takiego banana na twarzy od ucha do ucha, a to za sprawą tego iż... xP myślałam, że wydali nową płytę. I już cała w skowronkach biegałam po domu jak głupia (bo zarówno tytuł jak i okładka mnie powaliły i spodziewałam się kolejnej dawki genialnych utworów) a tu taki zonk ; (
Niemniej jak tylko nabędę podziele sie rownież wrażeniami. Trailer jest niewiarygodny. To naprawdę musial być niezwykły koncert *________*

Offline

 

#21 2008-10-24 18:37:30

Mix

Gość

Re: Black Symphony

Zadziwia mnie że chyba nikt nie zna Anneke...

 

#22 2008-10-25 18:26:01

Majka

Moderator

10630210
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Black Symphony

Juz jakieś dwa tygodnie temu obejrzałam, ale zapominałam napisać xD Otóż zakochałam się w każdej ich piosence na nowo. A Somewhere z Anneke było po prostu genialne.  Zresztą wszystkie mi się podobały. I te dodatki *.* Trochę byłam zawiedziona krótkimi sukienkami Sharon, ale dało się przeżyć Niedługo zapraszam jeszcze kilka koleżanek, również zakochanych w WT i będziemy oglądać poo raz drugi wsyztskie razem


"Almost dying changes nothing, dying changes everything"
House MD.

Offline

 

#23 2008-10-27 17:06:58

Vasunia

Maniak

3601611
Skąd: Purpurolandia
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 1851
Punktów :   
WWW

Re: Black Symphony

aahhhh.
To dziś.
wreszcie nadszedł ten dzień!
Jillian.
chyba nikogo nie zdziwi, gdy powiem ,że to zdecydowanie najbardziej oczekiwana przeze mnie piosenka całego koncertu. nie musiałam długo czekać!  cały czas jestem zamroczona mmm.
To było niesamowite.
Brak mi słow, aby opisać dokładnie co czułam gdy oglądałam video. Przede wszystkim Sharon, jej głos, utwory.  Coś nieziemskiego.  potem zespół. ( Ruud! Stephen!)
Nie uważacie że Caputo jest straaasznie słodki ? kurczę, tylko go zjeść.
No i backstage.
Zresztą co tu dużo gadać.
jak dla mnie arcydzieło.
i widać tak ogromną przepaść miedzy TSF a THoE.

Wybaczcie za nieskładną wypowiedź, ale nie jestem w stanie lepiej sprezentować mojego zachwytu .

Offline

 

#24 2008-11-11 22:01:38

komorczak

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Black Symphony

boski album, oby wiecej czegoś tak doskonałego

Offline

 

#25 2009-04-04 00:17:03

madman79

Nowicjusz

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-04-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Black Symphony

Moi drodzy - Black Symphony (katuje od kilki tygodni codziennie)
Wrażenia:
- wrażenie ogólne bardzo dobre
- świetna realizacja - widać że ktoś kto to składał był w klimacie, miał wyczucie i fajne pomysły
- świetny dzwięk (ktoś pisał, że gitary się zlewają z orkiestrą - na moim kinie nic sie nie zlewa, słychać wszystkie instrumenty orkiestry, gitary, bas, wokal też odpowienio wyeksponowany)
- ulubione kawałki z koncertu : Somewhere z Anneke (mega!!!), Jillian, The Cross, Forgiven, Angels
- wydanie DVD też super, fajne dodatki szczególnie filmy nagrywane przez zespół w czasie trasy
- jedno minus: Sharon nie wyglądała zbyt dobrze - była bardzo szczupła, uważam, że lepiej jej jak ma kilka kilo więcej no i lepiej wygląda w prostych włosach

Offline

 

#26 2009-08-29 19:49:11

Rozen

Nowicjusz

Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Black Symphony

Oglądałam to kupę czasu temu, ale podzielam zdanie przedmówcy. Oczywiście Jillian wymiata, potem Angels.
co do orkiestry to bardzo (powiem więcej, cholernie mi się podobała!). O chórach już nie wspomnę, bo to po prostu geniusze. Nie słyszałam dotąd takiego dobrego, a słyszałam wielu. Co do wyglądu Sharon, owszem. Trochę też mnie gryzło to eksponowanie wystających kości, zainwestowałabym jeszcze w jakieś bardziej "wiktoriańskie sukienki", bardziej by pasowało do klimatu.


Have to stand up to be stronger...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Witkowo czyszczenie wentylacji materace hilding Szkolenia zamknięte Łodzie motorowe czarter