#16 2007-11-29 14:54:17

Vasunia

Maniak

3601611
Skąd: Purpurolandia
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 1851
Punktów :   
WWW

Re: Mother Earth

no jasne że tak. Ale do płyty nie można się przyczepić więc do czegoś należałoby ..

Offline

 

#17 2008-01-09 06:42:36

Lestat

Nowicjusz

2370225
Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Mother Earth

Ta płyta właściwie podchodzi wszystkim fanom - na jakim forum by się człowiek nie znalazł. W moich oczach jest najdojrzalszym tworem WT - przed ME nabierali tempa - teraz, troszkę za bardzo kombinują. Brakuje mi piękna, czaru i mocy tego krążka - nie mówię, że SF jest jakieś tam złe - słuchałem rok z górki i nawet nie jęknąłem przy choćby jednej piosence Teraz jednak praktycznie do niej nie wracam - chyba poza Angels i See Who I Am - notomiast do ME, wracam zawsze.

Offline

 

#18 2008-01-27 21:33:07

Elsanka

Nowicjusz

10201307
Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2008-01-17
Posty: 43
Punktów :   

Re: Mother Earth

ME to wg. mnie najlepsza płyta WT ;] Mam do niej jakiś sentyment bo dzięki Ice Queen zaczełam słuchać WT...^^

Offline

 

#19 2008-04-01 21:34:20

Feomathar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 419
Punktów :   

Re: Mother Earth

A ja ME zbytnio nie lubię... Praktycznie w ogóle nie słucham. Żaden ze mnie ekspert, czy koneser, i może nie potrafię się wczuć w tą muzykę, czy coś, ale do Mother Earth nie wracam w ogóle. Może to przez ten lukier, płyta naprawdę jest przesłodzona, a "Ice Queen" które kiedyś puszczałem sobie w kółko godzinami, dziś podba mi się tylko w wersji live.
Od czasu do czasu wprawdzie sobie słucham, jednak nie częściej niż raz na miesiąc.
Jak dla mnie, Mother Earth to po prostu nuda.

Offline

 

#20 2008-04-01 21:50:11

Ivar

Nowicjusz

8394418
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 47
Punktów :   

Re: Mother Earth

Ja z kolei nie uwazam ME za najlepsza plyte Withinkow, ale nie mniej lubie ja tak jak wszystkie pozostale, gdyz uwazam, ze generalnie WT nie wydalo slabej plyty, kazda jest inna w klimacie, ale kazda na swoj sposob swietna
Moje ulubione utwory z tej plyty to:
bezsprzecznie najlepszy - Caged, a w dalszej kolejnosci Mother Earth, Ice Queen, Deceiver of Fools i Dark Wings.

Offline

 

#21 2008-04-01 22:08:24

Vasunia

Maniak

3601611
Skąd: Purpurolandia
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 1851
Punktów :   
WWW

Re: Mother Earth

Każdy utwór z ME ma swój niepowtarzalny klimat. W każdym jest coś niesamowitego.
Mother Earth- sławna Mother Earth- pamiętam gdy kilka lat temu usłyszałam ją po raz pierwszy. No i to dzięki niej zaczęłam słuchać WT . Jak mogłabym jej nie lubić?
Ice Queen - druga równie sławna z owej płyty. Druga piosenka z ME którą usłyszalam. Właściwie całkiem niedawno zaczęłam się regularnie wsłuchiwać w studyjną wersję tej piosenki i jak na razie jestem wciąż oczarowana.
Our Farewall - Niesamowita, kojąca, chociaż wolę przy niej oczu nie zamykać
Caged - niekwestionowanie jedna z genialniejszych piosenek. Głos Sharon zmienia się niezliczoną ilość razy. Od pierwszego przesłuchania miałam wrażenie że już gdzieś ją kiedyś słyszałam .
Never Ending Story -moim zdaniem jedna z piękniejszych ballad WT. Spokojny głos wokalistki i dźwięk pianina uspokaja nerwy
Dark Wings - pierwsza po kilkuletniej przerwie piosenka WT z tej płyty którą usłyszałam . Stąd mój senyment do niej.

Offline

 

#22 2009-01-11 19:35:54

NightmareQueen

Nowicjusz

1408270
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 10
Punktów :   

Re: Mother Earth

Feomathar napisał:

Nowa wersja okładki jest spoko, ale rzeczywiście ten anioł był przegięty...
WT... jak mogliście!?
;(
xDxDxD

Mi też się nie podoba ten anioł czy wróżka, sama nie wiem co to takiego!! Jednak piosenki ją spoko!!


DoOm To aLL ! ! ! !

Offline

 

#23 2009-08-11 00:56:53

Frozen

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-08-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: Mother Earth

A ja będę oryginalna i powiem, ze okładka ME bardzo mi się podoba, ale to pewnie dlatego, że nigdy nie widziałam jej bardzo z bliska...
Od Ice Queen i Mother Earth wszystko się zaczęło, to są takie dwa utwory, którymi każdy na początku był oczarowany, przynajmniej takie mam przypuszczenia.
Never-ending Story było pierwszą wolniejszą piosenką, której wysłuchałam, potem zastąpiło ją wspaniałe Our Farewell.
Ostatnio polubiłam Deceiver of fools i Dark Wings.
Każda piosenka na ME przechodziła u mnie okres uwielbienia, no prawie każda...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bialobrzegi.szamba-z-certyfikatem.pl ParaĂ­so no coração de Praia do Forte margo nem liczniki na wodę wrocław materace hilding