#1 2009-03-16 19:45:55

Feomathar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 419
Punktów :   

Ubrania, moda, styl itd.

Jak w tytule. Jak się ubieracie? Czy przejmujecie się modą? Jak inni reagują na wasz strój? Czy wasze ciuchy mają coś wspólnego z muzyką, której słuchacie? Gdzie kupujecie ciuchy?

Na forum mamy dużo dziewczyn, więc tym bardziej powinno się zaroić od pięknych postów

Offline

 

#2 2009-03-16 20:00:36

Majka

Moderator

10630210
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Ubrania, moda, styl itd.

Więc xD Ubieram się chyba normalnie, głównie w to, co mi się podoba i w czym mi wygodnie, a nie w to co jest modne Standardowo czarne rurki lub jeansy lub spódnica długa lub krótka, ale stanowczo nie za krótka, jakis t-shirt. Lubię gorsety, glany i trampole W moim otoczeniu są osoby, które różnie się ubierają, moje koleżanki z klasy wtajemniczają mnie na zakupach "ten kolor nie modny, weź ten!" "Ale ten mi się podoba" i zazwyczaj kupuję obie


"Almost dying changes nothing, dying changes everything"
House MD.

Offline

 

#3 2009-03-16 20:07:48

ana

Administrator

5893005
Skąd: między niebem a ziemią
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 1877
Punktów :   
WWW

Re: Ubrania, moda, styl itd.

Ubieram się w to, co mi się podoba Generalnie kolorystyka mojego ubioru jest czarnoniebieska. A na modę nie zwracam uwagi Czasami ubiorę się trochę odważniej, a czasami wręcz elegancko. Lubię się zmieniać, lubię zaskakiwać.


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/099/e/3/Vitaly_Petrov_Bigbar_by_mik7649.png

Offline

 

#4 2009-03-16 20:12:33

Feomathar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 419
Punktów :   

Re: Ubrania, moda, styl itd.

Co do mojej osoby, uwielbiam ubrania ) Ja przejmuję się modą, pewnie to złe, ale tak już mam. Kiedy ostatnio modny był fiolet, w mojej szafie pojawiła się fioletowa koszula, fioletowa bluza, fioletowy sweter i fioletowy krawat ) Ale będę nosił te ciuchy nawet kiedy moda przeminie. Lubię się wyróżniać, lubię nosić czerń, lubię koszule... ogólnie kuuję po prostu ciuchy ładne, w których mi fajnie, nie trzymam się jakiegoś określonego kanonu, ale nie można też powiedzieć że nie mam stylu Lubię glany i trampki, sztuczną i prawdziwą skórę, ubrania niecodzienne I kocham NewYorkera

Offline

 

#5 2009-03-16 21:09:53

ana

Administrator

5893005
Skąd: między niebem a ziemią
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 1877
Punktów :   
WWW

Re: Ubrania, moda, styl itd.

Ja też uwielbiam koszule wszelkiego rodzaju^^ Nie tylko jako element mojego ubioru, ale w ogóle jak facet takową nosi to jestem w siódmym niebie^^
Taaaak! Trampki to jest to Niech tylko się zrobi cieplej, a zacznę z uwielbieniem je nosić.
Ostatnio mam szał na krate. Nawet sobie upatrzyłam świetne trampki w szkocką kratę
Aha. I ostatnio zbrzydły mi arafatki, które do tej pory nosiłam z uwielbieniem Doszłam do wniosku, że jest to symbol Pakistańczyków, jakiegoś tam ich buntu kiedyś tam (nie zgłębiałam zbytnio tej sprawy;)), a przede wszystkim jest to ulubiona część ubioru terrorystów, więc niech sobie to noszą osoby, które powinny, dla których jest to element tworzący kulturę
W zamian rozmiłowałam się w wszelkiego rodzaju apaszkach i chustach
Aha i uwielbiam motyw koniczynki ;]


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/099/e/3/Vitaly_Petrov_Bigbar_by_mik7649.png

Offline

 

#6 2009-03-18 17:21:08

Feomathar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 419
Punktów :   

Re: Ubrania, moda, styl itd.

Też mam trampki w kratę Ogólnie lubię ten wzór, chustę też taką mam A koszule naprawdę uwielbiam, mam ich całą masę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rejestrator czasu pracy usługi informatyczne tczew domki letniskowe sobieszewo forum fishingsuperstars materac janpol