#16 2008-06-12 17:50:15

ana

Administrator

5893005
Skąd: między niebem a ziemią
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 1877
Punktów :   
WWW

Re: Misja Faraon

Nie chciało mi się czytać No ale przeceiż z wszystkim coś idzie zrobić. Technika coraz bardziej idzie na przód, więc zanim się spostrzeżemy, rzeczy niemożliwe teraz, staną się możliwe... No bo kto kilkadziesiąt lat temu (a to przecież całkiem niedawno, jeżeli patrząc na całą historię ludzkości!) pomyślałby, że człowiek poleci w kosmos? A pewien czas później stanie na Księżycu?


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/099/e/3/Vitaly_Petrov_Bigbar_by_mik7649.png

Offline

 

#17 2008-06-12 17:52:30

Murinio

Super Fan

7930658
Skąd: gdzies tam daleko ^^
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 519
Punktów :   

Re: Misja Faraon

Ana ale nam technika nic nie pomoże...


"Accipiat cineras terra paterna meos!"

Offline

 

#18 2008-06-12 17:54:48

ana

Administrator

5893005
Skąd: między niebem a ziemią
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 1877
Punktów :   
WWW

Re: Misja Faraon

A skąd wiesz?


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/099/e/3/Vitaly_Petrov_Bigbar_by_mik7649.png

Offline

 

#19 2008-06-13 12:38:58

Vasunia

Maniak

3601611
Skąd: Purpurolandia
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 1851
Punktów :   
WWW

Re: Misja Faraon

ekhem. chcę zauwazyć że wciąż istnieje teoria podważająca wylądowanie człowieka na księycu. Spiskowcom nie podoba się cień kamieni, łopocząca flaga (?) i coś tam innego, jednak nie pamiętam
ale wracając do tematu, to ten cały wielki koniec świata nie musi być wywołany wygasaniem słońca czy też uderzeniem asteroidy. Nawet minimalne odchylenie Ziemi od niewidzialnej orbity jest wstanie doszczędnie zniszczyć wszystko co żyje (ogromne zmiany temperatury). To samo dotyczy podziemnego wulkanu, który opóźnia się z wybuchem kilka tysięcy lat i może to nastąpić lada dzień, czemu nie?
W ostateczności w  2012 mogą nas zaatakować przybysze z obcych planet.. tyle teorii ile naukowców..

Offline

 

#20 2008-06-13 16:32:23

ana

Administrator

5893005
Skąd: między niebem a ziemią
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 1877
Punktów :   
WWW

Re: Misja Faraon

Ponoć dzięki przybyszom z innych planet nasza cywilizacja tak bardzo się rozwinęła ponoć mieli kiedyś u nas wylądować i krzyżować się z naszymi kobietami. No i zostawili po sobie pare rzeczy...


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/099/e/3/Vitaly_Petrov_Bigbar_by_mik7649.png

Offline

 

#21 2008-06-13 17:28:45

Murinio

Super Fan

7930658
Skąd: gdzies tam daleko ^^
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 519
Punktów :   

Re: Misja Faraon

Vasa i Ana nie macie pojacia o czym piszecie macie jakiś dziwne teorie najpierw przeczytajcie potem piscie i chcialem przypomniec ze to jest temat O PROJEKCIE HEPOS!


"Accipiat cineras terra paterna meos!"

Offline

 

#22 2008-06-13 18:06:22

Vasunia

Maniak

3601611
Skąd: Purpurolandia
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 1851
Punktów :   
WWW

Re: Misja Faraon

Nie mamy pojęcia? wybacz mi bezczelność, ale zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy >.<
nie ma w tej kwestii żadnej prawdy. Są tylko spekulacje. i jak już wcześniej napisałam ile naukowców tyle zdań. Ja akurat oglądałam dokument o takim sposobie zagłady, a ty czytałeś o innym.
Koniec końców i tak może się okazać, że wszyscy się mylili (bądź wszyscy mieli racje..)
@ana: też o tym słyszałam xD więc jeżeli Obcy będą Wam oferować pomoc, nie przyjmujcie! Zapewne będą chcieli stworzyć nowy gatunek mieszańców ;-)).

Offline

 

#23 2008-07-23 13:43:32

mson

Nowicjusz

13850143
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 32
Punktów :   

Re: Misja Faraon

Vasunia napisał:

Są tylko spekulacje. i jak już wcześniej napisałam ile naukowców tyle zdań.

Zgadzam się z tym stwierdzeniem.

Mimo tego, że interesuje się takimi rzeczami ta cała historia jest dla mnie nieco nieprawdopodobna z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest: wiarygodność osób, które otrzymują przekazy z obcych cywilizacji jak i do samych przekazów, jestem do tego sceptycznie nastawiony. Ponieważ trudno jest ocenić czy dana osoba mówi prawdę czy też nie, nie brak też przypadków osób, które wymyślały sobie takie historie, aby uzyskać rozgłos. Drugi powód mojej niewiary w ten projekt jest nieco osobisty, bo wiąże się on z przekonaniem, iż świat czeka gwałtowny wstrząs na skutek zachwiania gospodarki ogólno światowej i wojny świata zachodniego zachodniego z światem islamu. Co na obecną chwilę jest bardzo prawdopodobne, jeśli spojrzymy na konsumpcyjny styl życia i politykę wielkich mocarstw. I to moim zdaniem będzie symboliczny koniec naszego świata. Co do innych wizji, które dotyczą końca świata lub wielkich zmian na ziemi jest w nich trochę prawdy, ale należy zachowywać pewien dystans do nich, gdyż jak pokazuje doświadczenie nie wszystkie się spełniają. I powinniśmy o tym pamiętać, szczególnie miłośnicy teorii „spiskowych”, a sami powinniśmy zacząć działać polepszając jakość naszego życia w sposób zracjonalizowany. Wtedy część tych realniejszych zagrożeń światowych, o których się mówi może przestać nam zagrażać.


Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz chwilo proszę bądź wieczna
Jestem zuchwały, bezczelny, zachłanny i co? Od kiedy pamiętam chciałem zobaczyć wszystko. Może to dziwne, ale lubię noce, lubię ten mrok, który narasta jak już zniknie słońce. Spacer przez ulice, aleje, place, wiosenną nocą, która płacze.
Jutro zagadką, za to tej nocy może zdarzyć się wszystko...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rower kands grzejniki purmo wrocław samochód budownictwo