#1 2008-01-19 17:25:59

*martuska*

Maniak

9490425
Skąd: gdzieś między jawą a snem
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1361
Punktów :   
WWW

"Pętla" Erica Spindler

Wypadek samochodowy zmienia całe jej życie.Jane potrzebowała aż kilkunastu lat życia ,by po serii bolesnych operacji plastycznych odzyskać dawny wygląd.Cierpienia rozwinęły ją duchowo : stała się sławną artystką,tworzące piękne i niepokojące dzieła.Z miłości poślubia znanego chirurga plastycznego Iana Westbrooka.Kiedy zaszła w ciążę wydawało się,że nic nie zakłóci idylli.


Jednak szczęści nie trwa długo.Ian zostaje oskarżony o zamordowanie swojej dawnej kochanki,Jane otrzymuje anonimy od prześladowcy.
"Zrobiłem to specjalnie,by usłyszeć jak krzyczysz"


Kiedyś kobieta podejrzewała,że to co zdarzyło się w jeziorze,nie było nieszczęśliwym wypadkiem.Teraz jest już pewna ,ze zrobiono to specjalnie.Prześladowca powrócił ,by dokończyć swoje dzieło.Jednak policja,w tym jej siostra Stacy uważa,że to psychopata chce się zabawić w ten chory sposób.Nie łączą tego ze sprawą sprzed lat.

Jane zaczyna prowadzić śledztwo na własną rękę.Chcąc udowodnić niewinność jej męża,odkrywa jego mroczne sekrety.Powoli dochodzi do wniosku ,że nikomu nie może ufać.Wszyscy są zamieszani w tę brudną sprawę,nawet Stacy ...



  Ryk motorówki zakłóca nagle ciszę jeziora.Piętnastoletnia Jane Killan daje rozpaczliwe znaki.Prowadzący łódź mężczyzna musiał zauważyć,że ona jest w wodzie.Lecz nieznajomy jakby specjalnie kieruje się wprost na nią.Jane widzi już tylko dziób łodzi.Zaczyna krzyczeć,ale jej krzyk niknie w huku maszyny ...



Naprawdę bardzo ciekawa książka,trzymająca cały czas w napięciu.Jej autorka Erica Spindler napisała m.in. Wyścig ze śmiercią,Tylko chłód,Ukarać zbrodnię,Stan Zagrożenia czy Jesteś jak Ogień .Jej książki są lekturą obowiązkową dla miłośników thrillerów.Jest powszechnie uznana za wspaniałą autorkę książęk pełnych akcji,nieoczekiwanych zwrotów akcji .Naprawdę warto ...

Ostatnio edytowany przez *martuska* (2008-01-19 17:29:03)


__________________________________________________

Powiedz,dlaczego taki smutny dziś,
Ty,co dzień każdy uśmiechem rozjaśniasz?
Nie,nie odczuwam więcej smutku,niż
Kiedy dla Ciebie miewam jasną twarz.

Lecz smutkiem tchną czarne jak noc róże.

W sercu mym drzewko różane wyrosło różane,
I już na zawsze zburzyło mi spokój.
Łodyżi gęsto cierniem obsypane,
Wciąż wywołują udrękę i ból.

Lecz smutkiem tchną czarne jak noc róże.

I pośród nas bywają klejnoty,
Blade jak śmierć lub krwiście czerwone.
Wciąż rosną.I choć nie myślę o tym,
Drzewko w mym sercu umacnia korzenie.

Lecz smutkiem tchną czarne jak noc róże.

Offline

 

#2 2008-02-04 10:49:04

ana

Administrator

5893005
Skąd: między niebem a ziemią
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 1877
Punktów :   
WWW

Re: "Pętla" Erica Spindler

Nie czytałam, ale brzmi bardzo ciekawie...


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/099/e/3/Vitaly_Petrov_Bigbar_by_mik7649.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://nadorsze-haller.pila.pl salon baic kielce margo nem liczniki na wodę wrocław materace hilding