• Index
  •  » Książki
  •  » Książki, które koniecznie trzeba przeczytać

#1 2009-07-14 21:14:42

ana

Administrator

5893005
Skąd: między niebem a ziemią
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 1877
Punktów :   
WWW

Książki, które koniecznie trzeba przeczytać

Jak sądzicie, jakie książki wypada znać, które trzeba koniecznie przeczytać i dlaczego?


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/099/e/3/Vitaly_Petrov_Bigbar_by_mik7649.png

Offline

 

#2 2009-07-27 10:24:38

Kasia

Nowicjusz

4975708
Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Książki, które koniecznie trzeba przeczytać

Serdecznie polecam książki Paula Coelho. Nie będę wymieniała tutaj konkretnych tytułów, ponieważ wszystkie są warte uwagi. Każda z nich ma cudowny przekaz o ile czytelnik potrafi zinterpretować treść książki. Poruszane są min. tematy dotyczące duchowości człowieka, miłości, trudów codziennego życia. Po przeczytaniu jego książek zmieniło się moje podejście do wielu aspektów życia.

Offline

 

#3 2009-07-27 15:00:37

ana

Administrator

5893005
Skąd: między niebem a ziemią
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 1877
Punktów :   
WWW

Re: Książki, które koniecznie trzeba przeczytać

Kasia napisał:

Serdecznie polecam książki Paula Coelho. Nie będę wymieniała tutaj konkretnych tytułów, ponieważ wszystkie są warte uwagi. Każda z nich ma cudowny przekaz o ile czytelnik potrafi zinterpretować treść książki. Poruszane są min. tematy dotyczące duchowości człowieka, miłości, trudów codziennego życia. Po przeczytaniu jego książek zmieniło się moje podejście do wielu aspektów życia.

Dla mnie Coelho to raczej autor, przy którego książkach można trochę odpocząć, bo nic odkrywczego nie wnosi Fajnie formułuje myśli, ale te wszystkie wartości, idee etc. są już dawno znane i już wcześniej wielcy myśliciele dochodzili do podobnych wniosków co pan Coelho on to tylko ubrał w bardziej poetyckie sformułowania

Ja osobiście uważam, że warto przeczytać książkę Betty Mahmoody pt. "Tylko razem z córką" ("Not without my daughter"). Zresztą jest już temat o tej książce. Jak dla mnie to arcydzieło.


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/099/e/3/Vitaly_Petrov_Bigbar_by_mik7649.png

Offline

 
  • Index
  •  » Książki
  •  » Książki, które koniecznie trzeba przeczytać

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
thc-thc materace hilding Szkolenia zamknięte Łodzie motorowe czarter